Sosyal Tesisler

Okul, hastane, spor tesısleri, alışveriş merkezleri, yüzme havuzları, otel, gösteri ve fuar merkezleri, tıcaret ve iş merkezleri gibi sosyal tesislerde, 24 saat sıcak su ve ısıtma sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. JeoTes™ Plakalı ısı değiştirici (PID), güvenlik ve kullanım standartlarına ve sıhhi gereksinimlerin tümüne tam olarak uygundur. JeoTes™ Plakalı ısı değiştirici (PID)'Ierde alınan önlemler, kalıntı oluşumu ve bakterıyel büyüme riskıni etkili derecede düşürür. 

JeoTes™, en zor iklim koşullarında bile, sürekli sıcak su ve ısıtma Ihtiyacı olan oteller, gösteri merkezleri, fuar alanları ve tıcaret-alışveriş merkezleri içın en iyi çözümü sunar. Yazın en sıcak günlerınde dahi, JeoTes™ Plakalı ısı değiştirici (PID) müşterilerine konfor sunar. JeoTes™, yüksek verımı ve akışkanlar arasında 1°Cilik sıcaklık yaklaşımı ıle ısı aktarımında uzmandır. 

Çeşitli tesislerde, üretimde ya da soğutma uygulamasında ortaya çıkan ısı enerjisi, ısı ihtiyacı olan diğer tesislere satılabılır veya ayni tesisin farklı bölümlerinin ısıtmasında alternatif ısı kaynağı olarak da kullanılabilir.